najF.I.L.M.F.I.L.M.


DVD
........................ najave
........................ VHS najave
........................ recenzije
........................ kultni film
kino
........................ najave
........................ recenzije
........................ festivali
........................ premijere
........................ kino raspored
TV
........................ kolumna
........................ recenzije
kazalište
........................ predstave
........................ festivali
........................ raspored
glazba
........................ CD/DVD
........................ koncerti
literatura
........................ knjige
........................ časopisi
........................ stvaralaštvo
izložbe
........................ osvrti

________________________________
Interview
Moram vam reći
Arheološki kutak

________________________________
forum
........................ oglasnik
newsletter
linkovi
Novosti - Home



Internet tjednik
F.I.L.M.
Izdavac Udruga Artikul

Festival srpskog filma fantastike 2011: Program (p)
press / FSFF,Thursday 06 October 2011



FESTIVAL SRPSKOG FILMA FANTASTIKE
DVOBROJ 5/6:
13 - 16. 10. 2011.
OD SUMRAKA DO SVITANJA

PROGRAM:


13.oktobar
DOM OMLADINE BEOGRADA
21.00
OTVARANJE FESTIVALA:
LAST DROP (11 min) - premijera
rezija: Miroslav Lakobrija
TAKMIČARSKI PROGRAM 1:
PULS (20 min)
režija: Damir Romanov
GOODBYE TURTLES (15 min)
režija: Nikola Pavlović
SIGISMUND (20 min)
režija: Radoje Jelačević
KRALJEVSTVO OGLEDALA (10 min)
režija: Mirela Srebrić
FILM (16 min)
režija: Filip Kovačević
MOŠA (17 min)
režija: Marko Čvorović
SCI FI – ekskluzivni filmski i serijski program (45 minuta)
U holu DOMA OMLADINE:
Izložba filmskih plakata i izložba maketa,
Promocija filma LAST DROP
Promocija SCI FI kanala i njihovog filmskog i serijskog programa




14.oktobar
MUZEJ JUGOSLOVENSKE KINOTEKE
POGLED NA REGION: HRVATSKA FILMSKA FANTASTIKA 1966-2011.
(prvi dan)
18:00 THE SHOW MUST GO ON (2010, 109 min)
ul. Sven Medvešek, Nataša Dorčić, Ivana Roščić
r. Nevio Marasović
22:00 RITAM ZLOČINA (1981, 89 min)
ul. Ivica Vidović, Fabijan Šovagović, Božidarka Frajt
r. Zoran Tadić
DOM OMLADINE BEOGRADA
18.00
TRIBINA SA PROMOCIJOM:
BEOGRAD ISPOD BEOGRADA
Neistraženi svetovi ispod glavnog glada
Učestvuje: Zoran Lj. Nikolić
19.00
TAKMIČARSKI PROGRAM 2:
29. NOVEMBAR (18 min)
režija: Boris Šikić
GUATEMALA (10 min)
režija: Nikola Pavlović
M-29 (15 min)
režija: Nemanja Vojinović
AZILOTI (1 min)
režija: Ivan Cvetanović
MOJ PRIJATELJ ČESMA (16 min)
režija: Zoran Đudurović
EMO ZOMBI (20 min)
režija: Boris Šikić
WHAT THE DUCK? (39 min)
režija: Vomitis Migrenis
SCI FI – ekskluzivni filmski i serijski program (45 minuta)
22.00
FANTASTIKA IZ KOMŠILUKA: HRVATSKA
Predavanje: Dejan Ognjanović
KRATKI HRVATSKI FILMOVI FANTASTIKE
(u saradnji sa Trash film festivalom iz Varaždina)
DAN MRTVIH (10 min)
režija Dario Lonjak
ZORGAZAM (10 minuta)
režija Dario Lonjak
NASTY NANCY (40 minuta)
režija Sendi Mance


15.oktobar
MUZEJ JUGOSLOVENSKE KINOTEKE
POGLED NA REGION: HRVATSKA FILMSKA FANTASTIKA 1966-2011.
(drugi dan)
16:00 SEDMI KONTINENT (1966, 84 min)
Ul. Demeter Bitenc, Karla Chadimova, Vanja Drach
r. Dušan Vukotić
18:00 GOSTI IZ GALAKSIJE (1981, 82 min)
ul. Žarko Potočnjak, Lucie Zulova, Ksenia Prohaska, Ljubiša Samardžić
r. Dušan Vukotić
20:00 ŽIVI I MRTVI (2007, 87 min)
ul. Filip Šovagović, Velibor Topić, Slaven Knezović
r. Krsitijan Milić
22:00 ŠUMA SUMMARUM (2010, 120 min)
ul. Vili Matula, Hana Hegedušić, Ljubiša Savanović
r. Ivan-Goran Vitez
24:00 Film iznenađenja
DOM OMLADINE BEOGRADA
17.00
INFORMATIVNI PROGRAM:
Promo materijali najnovijih filmova i spotova sa fantastičkim temama
IZA OGLEDALA i drugi material Doma omladine Vršac
KRASNOKALIPSA - Marcelo i Kal - autor Nebojša Nenadić, video spot
TEST FILM – Andrija i Mladen Tomašević, test materijal
Filmovi:
PLASTIC PICTURE HARASHO, produkcija FAF
ZAKAZIVANJE ZAKAZIVANJA, režija Jovan Živkov
18.00
TRIBINA SA PROJEKCIJAMA:
VANZEMALJSKA INTELIGENCIJA
Oni uskoro dolaze…
Predavač: Miroslav Kostić
19.00
TAKMIČARSKI PROGRAM 3:
MRKLI MRAK (15 min)
režija Momir Milošević
LOVINA (8 min)
režija: Petar Kovačević
PRVI MAJ - DEVOJAČKI BUNAR 2 (35 min)
režija: Marko Backović
POBUNJENICI (16 min)
režija: Mladen i Andrija Tomašević
ILIJADA U SVEMIRU (19 min)
režija: Mladen Mutavdžić
AKAMARU MONOGATARI (27 min)
režija: Miroslav Kostić
SCI FI – ekskluzivni filmski i serijski program (45 minuta)
22.00
KRATKI HRVATSKI FILMOVI FANTASTIKE
(u saradnji sa Trash film festivalom iz Varaždina)
MJESEČEVA SONATA (15 min)
režija Zvonimir Karakatić i Arminio Grgić
CRNA OVCA U RESTORANU ZA ZOMBIJE (6 minuta)
režija Kristijan Kaurić
CIVILIZACIJA PROPASTI (40 minuta)
režija Braća Pejić




16.oktobar
MUZEJ JUGOSLOVENSKE KINOTEKE
POGLED NA REGION: HRVATSKA FILMSKA FANTASTIKA 1966-2011.
(treći dan)
16.00 KRVOPIJCI (1989, 86 min)
ul. Danilo Lazović, Ksenija Marinković, Maro Martinović
r. Dejan Šorak
18:00 TREĆI KLJUČ (1983, 81 min)
ul. Božidar Alić, Vedrana Međimorec, Franjo Majetić
r. Zoran Tadić
20:00 PREKAŽNJAVANJE (2009, 53 min)
ul. Marko Denac, Jelena Spevec, Tomislav Šipek, Berislav Tomičić, Jurica Hižak,
r. Jurica Hižak
22:00 IZBAVITELJ (1976, 80 min)
ul. Ivica Vidović, Mirjana Majurec, Relja Bašić
r. Krsto Papić (1976)
DOM OMLADINE BEOGRADA
18.00
INFORMATIVNI PROGRAM:
Promo materijali najnovijih filmova i spotova sa fantastičkim temama
ABONOS DUH PREDAKA - animirani spot
OZON, režija Branko Sujić - kratki film
VIR, režija BojanVuk Kosovcević dugometražni film
HYPNOTISED SPOT, režija Stevan Filipović video spot
NEKTAR REKLAMA (zabranjena) – Trka sa vremenom, reklamni spot
Filmovi:
HITLEROV NEĆAK, režija Boris Šikić
ZVEZDA 3, režija Nebojša Nenadić
PREKID PROGRAMA, režija Jim Production
MARTI MISTERIJA – IZMEDJU JAVE I SNA, režija Marko Backović
LET IZNAD KUĆE EMIRA KUSTURICE, režija Marko Čvorović
NOSFERATU, režija Marko Čvorović
21.00
ZATVARANJE FESTIVALA:
Dodela nagrade „Koskar“
Dodela nagrade za radove sa konkursa „svedočanstvo o poseti NLO-a Srbiji“
E-PIGS (20 minuta) – srpska premijera filma
režija Petar Pašić
SCI FI – ekskluzivni filmski i serijski program (45 minuta)
email to someone printer friendly

Ocjena:
0%


bullet R.E.M.
bullet Žedno uho u Tvornici od 13. svibnja do 4. lipnja 2012. (p)
bullet Saša Božić u Teatru &TD priprema Marinkovićevu 'Gloriju' (p)
bullet 'How To Make – Ideen, Notationen, Materialisierungen' at Kunsthaus Dresden (p)
bullet Plavi ciklus: Pogorelić i Kitajenko u Lisinskom 23. ožujka 2012. (p)
bullet Zagrebačka filharmonija sezona 2012/2013: Press konferencija (p)
bullet Animafest 2012: Press konferencija (p)
bullet 36.Smotra kazališnih amatera Zagreba - SKAZ - 23.03/04.04.2012. (p)
bullet Festival hrvatskog animiranog filma po treći put u Zagrebu (p)
bullet Četiri hrvatska filma u natjecateljskom programu Annecyja (p)
bullet Poziv na radionicu 'Osnove tehnika rada s filmom'! (p)
bullet Cineplexx East - Vodeći kino prikazivač u ovom dijelu Europe dolazi u Zagreb (p)
bullet Dani hrvatskog filma 2012: Kritični dani na 21. Danima hrvatskog filma (p)
bullet The Unschool Art School MFA/PhD (p)
bullet T.A.L.K. A.B.O.U.T. P.O.R.N. (p)
bullet Izložba '...Crteži iii' u Galeriji Anex (p)
bullet FILM: ŽENSKA PRAVA HOĆU, drama by Ada Jukić
bullet In memoriam IVICA PERCL 16.3.2007.-16.3.2012. (p)
bullet Jonathan Franzen u Zagrebu (p)
bullet Poziv umjetnicima za IETM Zagreb (p)
bullet Na 100.00 volta - Zagrebačka filharmonija, maestro Schiffman i pijanist Boyde (p)
bullet Worldwide deadline reminder: jobs, scholarships, competitions, residencies, exhibitions (p)
bullet Potpora fonda Eurimages filmskim projektima 'Svećenikova djeca' Vinka Brešana i 'Cure' Andreje Štake
bullet Kultura promjene SC poziva na radionicu Glas kao tijelo, tekst kao glazba! (p)
bullet Svečano otvoren Zgraf 11 (p)
bullet otvaranje josip kaniza (p)
bullet Sale of contemporary Arab, Turkish and Iranian photography at CMOOA's (p)
bullet Exhibition of Hervé Fischer at the Gallery Parisienne (p)
bullet Stephan Balkenhol at DEWEER gallery (p)
bullet Graduate Course in Art Practise in Cyprus (p)
bullet Nakon tri godine Rebel Star ponovno u Teatru &TD (p)
bullet Sunnysiders - Licence to Blues - Koncertna promocija (p)
bullet Picksiebner koncert u Hard Placeu (p)
bullet NICO DOCKX at PREMIERE OPENING of ESTHER DONATZ GALLERY. 17 MARCH 2012 (p)
bullet Prezentacija Vodiča HMNU (p)
bullet Geenger Records traži suradnike! (p)
bullet ALASKA vas poziva na rokkanje_najava (p)
bullet RockLive Festival - promjena termina i prijave bendova (p)
bullet 'TRAŽI SE PRIJATELJ' - glazbom protiv nasilja (p)
bullet 'Uskršnja jaja' na Filmskom festivalu Tribeca (p)

Ime:

Lozinka:


Zapamti me



Koji igrani filmski žanr odgovara recesijskoj stvarnosti:

Komedija

Drama

Horor

Krimi film



Glasova: 1640
Stare ankete

All rights reserved. F.I.L.M © 2011. Since 22.01.2003.
Naše tekstove je moguće pratiti preko RSS i TXT servisa.
news.xml - news.txt