najF.I.L.M.F.I.L.M.


DVD
........................ najave
........................ VHS najave
........................ recenzije
........................ kultni film
kino
........................ najave
........................ recenzije
........................ festivali
........................ premijere
........................ kino raspored
TV
........................ kolumna
........................ recenzije
kazalište
........................ predstave
........................ festivali
........................ raspored
glazba
........................ CD/DVD
........................ koncerti
literatura
........................ knjige
........................ časopisi
........................ stvaralaštvo
izložbe
........................ osvrti

________________________________
Interview
Moram vam reći
Arheološki kutak

________________________________
forum
........................ oglasnik
newsletter
linkovi
Novosti - Home



Internet tjednik
F.I.L.M.
Izdavac Udruga Artikul

Progam Dokukina Croatia od 8. do 11. srpnja 2010. (p)
press,Monday 05 July 2010

Dokukino Croatia

PROGRAM DOKUKINA CROATIA
08.-11.07.2010.
Katančićeva 3, Zagreb
TABOR FILM FESTIVAL


08.07., četvrtak,
19.00 h
Nije sve u nogometu. Ima nešto i u filmovima o nogometu.
DRUGO FINALE, Johan Kramer, Nizozemska , 53’
+ KAO DA NAM JE LOPTA PALA NA GLAVU, Jasna Hribernik, Slovenja, 40’
21.00 h
TABOR FILM FESTIVAL 1
Tomorrow –Yeah!, Daniela Abke, Njemačka, 13'30''
+ Pyxis, Bram Van Cauwenberghe, Španjolska, 8'
+ Šetnja s vodičem/ Spacer z przewodnikiem, Maciej Cendrowski, Poljska, 10'30''
+ Garboucha, Blandine Huk, Frederic Cousseau, Francuska,10'45''
+ Vijesti, prognoza i sport / News, Weather & Sports, Dan Hudson, Kanada, 3'46''
+ Umjetnost baratanja pendrekom / L'art Delicat de la Matraque, Jean-Gabriel Periot, Francuska, 4'
+ Film iz moje župe- 6 farmi, A Film From My Parish – 6 Farms, Tony Donoghue, Irska,7'10'' + Au Canal, Adam Philips, Belgija, 13'

09.07., petak,
19.00 h
TABOR FILM FESTIVAL 2
Living-Room Dancers, Bastien Genoux, Švicarska, 23'
+ Suze se prodaju / Emozioniere, Simon Baumann, Švicarska, 13'
+ Prirodna smrt/ Tabiaah Samitah, Zaatari Akram, Francuska, 11'
+ Mala anatomija slike / Petite anatomie de l'image, Oliver Smolders, Belgija , 21'
+ Pad / Zamane Payan, Amir Mehran, Iran, 8'
21.00 h
KAPITALIZAM: LJUBAVNA PRIČA, Michael Moore, SAD, 127’

10.07., subota,
19.00 h
Nije sve u nogometu. Ima nešto i u filmovima o nogometu.
NOGOMET POD VELOM, David Assmann, Ayat Najafi, Njemačka , 86’
21.00 h
Nije sve u nogometu. Ima nešto i u filmovima o nogometu.
DRUGO FINALE, Johan Kramer, Nizozemska , 53’
+ KAO DA NAM JE LOPTA PALA NA GLAVU, Jasna Hribernik, Slovenja, 40’

11.07., nedjelja,
19.00 h
ZALJEV, Louie Psihoyos, SAD, 91’
21.00 h
ČOVJEK NA ŽICI, James Marsh, UK / SAD, 94’


TABOR FILM FESTIVAL u DOKUKINU CROATIA

U četvrtak 8. srpnja i petak 9. srpnja u Dokukinu CROATIA cjelokupna produkcija dokumentarnog filma međunarodne konkurencije 8. Tabor Film Festivala/ U četvrtak, 15. srpnja izbor kratkih mađarskih dokumentaraca TFF//

Ako ste propustili ovogodišnji Tabor Film Festival, ovaj tjedan u Dokukinu CROATIA imate priliku pogledati cjelokupnu produkciju dokumentarnog filma međunarodne konkurencije 8. Tabor Film Festivala. Jedan od najvećih regionalnih festivala kratkog filma, održan je od 30. lipnja do 4. srpnja, po drugi put u Multimedijalnom centru Zabok, a prikazao je filmove iz više od 50 zemalja.

U fokusu ovogodišnjeg Tabora bio je recentni mađarski film, pa sljedeći četvrtak u Dokukinu CROATIA prikazujemo kratke mađarske dokumentarce po izboru TFF. Termini rezervirani za kratkiše Tabor Film Festivala su 8. srpnja u 21h, 9. srpnja u 19h i 15. srpnja u 19h.

Veselimo se vašem dolasku.

TABOR FILM FESTIVAL 1
8. srpnja / četvrtak u 21.00h
Tomorrow –Yeah!, Daniela Abke, Njemačka, 13'30''
Pyxis, Bram Van Cauwenberghe, Španjolska, 8'
Šetnja s vodičem/ Spacer z przewodnikiem, Maciej Cendrowski, Poljska, 10'30''
Garboucha, Blandine Huk, Frederic Cousseau, Francuska,10'45''
Vijesti, prognoza i sport / News, Weather & Sports, Dan Hudson, Kanada, 3'46''
Umjetnost baratanja pendrekom / L'art Delicat de la Matraque, Jean-Gabriel Periot, Francuska, 4'
Film iz moje župe- 6 farmi, A Film From My Parish – 6 Au Canal, Adam Philips, Belgija, 13'

TABOR FILM FESTIVAL 2
9. srpnja/ petak, 19.00h
Living-Room Dancers, Bastien Genoux, Švicarska, 23'
Suze se prodaju / Emozioniere, Simon Baumann, Švicarska, 13'
Prirodna smrt/ Tabiaah Samitah, Zaatari Akram, Francuska, 11'
Mala anatomija slike / Petite anatomie de l'image, Oliver Smolders, Belgija , 21'
Pad / Zamane Payan, Amir Mehran, Iran, 8'

TABOR FILM FESTIVAL – MAĐARSKI
15.srpnja / četvrtak, 19.00h
Selo koje tone/ A süllyedő falu, Márton Szírmai, 23’
Izgubljeni svijet / Letűnt világ , Gyula Nemes , 20’
Fata Morgana, Eszter Cseke , 22’
Ritam grada / A város ritmusa, András Salamon, 15'
Egerszalók, László Csáki, Szabolcs Pálfi, 17'


Nije ocjenjen


bullet R.E.M.
bullet Žedno uho u Tvornici od 13. svibnja do 4. lipnja 2012. (p)
bullet Saša Božić u Teatru &TD priprema Marinkovićevu 'Gloriju' (p)
bullet 'How To Make – Ideen, Notationen, Materialisierungen' at Kunsthaus Dresden (p)
bullet Plavi ciklus: Pogorelić i Kitajenko u Lisinskom 23. ožujka 2012. (p)
bullet Zagrebačka filharmonija sezona 2012/2013: Press konferencija (p)
bullet Animafest 2012: Press konferencija (p)
bullet 36.Smotra kazališnih amatera Zagreba - SKAZ - 23.03/04.04.2012. (p)
bullet Festival hrvatskog animiranog filma po treći put u Zagrebu (p)
bullet Četiri hrvatska filma u natjecateljskom programu Annecyja (p)
bullet Poziv na radionicu 'Osnove tehnika rada s filmom'! (p)
bullet Cineplexx East - Vodeći kino prikazivač u ovom dijelu Europe dolazi u Zagreb (p)
bullet Dani hrvatskog filma 2012: Kritični dani na 21. Danima hrvatskog filma (p)
bullet The Unschool Art School MFA/PhD (p)
bullet T.A.L.K. A.B.O.U.T. P.O.R.N. (p)
bullet Izložba '...Crteži iii' u Galeriji Anex (p)
bullet FILM: ŽENSKA PRAVA HOĆU, drama by Ada Jukić
bullet In memoriam IVICA PERCL 16.3.2007.-16.3.2012. (p)
bullet Jonathan Franzen u Zagrebu (p)
bullet Poziv umjetnicima za IETM Zagreb (p)
bullet Na 100.00 volta - Zagrebačka filharmonija, maestro Schiffman i pijanist Boyde (p)
bullet Worldwide deadline reminder: jobs, scholarships, competitions, residencies, exhibitions (p)
bullet Potpora fonda Eurimages filmskim projektima 'Svećenikova djeca' Vinka Brešana i 'Cure' Andreje Štake
bullet Kultura promjene SC poziva na radionicu Glas kao tijelo, tekst kao glazba! (p)
bullet Svečano otvoren Zgraf 11 (p)
bullet otvaranje josip kaniza (p)
bullet Sale of contemporary Arab, Turkish and Iranian photography at CMOOA's (p)
bullet Exhibition of Hervé Fischer at the Gallery Parisienne (p)
bullet Stephan Balkenhol at DEWEER gallery (p)
bullet Graduate Course in Art Practise in Cyprus (p)
bullet Nakon tri godine Rebel Star ponovno u Teatru &TD (p)
bullet Sunnysiders - Licence to Blues - Koncertna promocija (p)
bullet Picksiebner koncert u Hard Placeu (p)
bullet NICO DOCKX at PREMIERE OPENING of ESTHER DONATZ GALLERY. 17 MARCH 2012 (p)
bullet Prezentacija Vodiča HMNU (p)
bullet Geenger Records traži suradnike! (p)
bullet ALASKA vas poziva na rokkanje_najava (p)
bullet RockLive Festival - promjena termina i prijave bendova (p)
bullet 'TRAŽI SE PRIJATELJ' - glazbom protiv nasilja (p)
bullet 'Uskršnja jaja' na Filmskom festivalu Tribeca (p)

Ime:

Lozinka:


Zapamti me



Koji igrani filmski žanr odgovara recesijskoj stvarnosti:

Komedija

Drama

Horor

Krimi film



Glasova: 1640
Stare ankete

All rights reserved. F.I.L.M © 2011. Since 22.01.2003.
Naše tekstove je moguće pratiti preko RSS i TXT servisa.
news.xml - news.txt